Dit leer je in de cursus:
- Inzicht krijgen in het creëren van een sterke leercultuur binnen organisaties
- Begrijpen welke uitdagingen en kansen er liggen rondom leren en ontwikkelen
- Ontdekken hoe continu leren bijdraagt aan innovatie en wendbaarheid
- Leren hoe medewerkers gestimuleerd kunnen worden om zich te blijven ontwikkelen
Cursus Inhoud
Bouwen aan een sterke leercultuur
Hoe zorg je dat leren en ontwikkelen écht verankerd raakt in je organisatie? Wat is ervoor nodig om een cultuur te creëren waarin medewerkers blijven groeien — niet omdat het moet, maar omdat ze het willen?
Tijdens dit inspirerende webinar gaan Mark Dongor en Richard Knops in gesprek over het opbouwen van een leercultuur binnen organisaties. Ze richten zich op de uitdagingen én kansen voor MKB-bedrijven en de accountancysector, waarin continu leren steeds belangrijker wordt voor wendbaarheid, innovatie en medewerkersbetrokkenheid.
Aan bod komen onder andere thema’s zoals duurzame ontwikkeling van medewerkers, het stimuleren van eigenaarschap, het creëren van draagvlak binnen teams en het belang van een organisatiecultuur waarin leren vanzelfsprekend wordt.
Deze workshop biedt praktische inzichten en herkenbare voorbeelden voor organisaties die werk willen maken van groei, ontwikkeling en toekomstbestendig werken.
Over deze workshop replay
In deze replay zie je de volledige workshop waarin Mark Dongor en Richard Knops met elkaar in gesprek gaan over leren, ontwikkelen en het bouwen aan een sterke leercultuur binnen organisaties. Zij delen inzichten, praktijkervaringen en voorbeelden uit de dagelijkse praktijk binnen het MKB en de accountancysector.
Develop these skills
Over de instructeur
Ik ben Richard Knops, gepassioneerd accountant.
Mijn innerlijke drijfveer ‘puzzels oplossen met als doel invloed uitoefenen en een win-win situatie creëren’
Bestuurder van accountantskantoor Lenssen Audit B.V.. Accountant ingeschreven bij de Nederlandse Beroepsorganisatie van Accountants sinds 2013, verantwoordelijk voor:
Strategisch bedrijfsadvies MKB ondernemers
Wettelijke controles
Kwaliteit accountantskantoren
Belasting en toeslagen
Jaarrekeningen
Financiële administratie
Ik vind het leuk om mensen te inspireren voor de accountancy, daarom schrijf ik blogs erover, maak ik podcasts, ben ik actief als stagebegeleider en NBA Ambassadeur.
Auteur van het boek, ontwerper en instructeur van de cursus ‘Waarom Ben Ik Accountant’
Hoe je leren en ontwikkelen duurzaam kunt verankeren in de organisatie. Geeft duidelijke handvatten om eigenaarschap te stimuleren en een sterke leercultuur op te bouwen die groei en wendbaarheid ondersteunt.