De cursus in het kort:
Waarom deze Luminar cursus volgen?
Misschien heb je al wat ervaring met Luminar. Het fotobewerkingsprogramma van Skylum, waar je als beginner enigszins eenvoudig met fotobewerking kunt starten. Maar welke functionaliteiten pas je nou precies waar en wanneer toe? Het valt vaak niet mee om een mooie eindfoto te maken.
Als je op internet gaat zoeken hoe je wat moet doen kun je soms uren bezig zijn en nog steeds niet vinden wat je zoekt. Of slechts een klein gedeelte vinden van wat je wilt weten. Dat doen we anders in deze online training. In deze online cursus Luminar laat ik je namelijk stap voor stap zien wat de basisstappen zijn voor Luminar.
Wat leer je in deze cursus?
In deze online cursus Luminar behandelen we een paar stappen die handig om te weten zijn voor Luminar. Je leert van een professioneel fotograaf die zelf al jaren met fotobewerkingsprogramma’s werkt, zoals deze van Skylum. Zie deze cursus als een handleiding, alleen dan in de vorm van video!
Je ziet niet alleen de bewerkingen zelf, maar ook de gedachten daarachter. Denk hardop met mij mee tijdens het bewerken van de foto’s. Daarnaast krijg je alle bronbestanden, zodat je zelf aan de slag kan.
Op deze manier leer je niet alleen welke de knopjes en schuifjes je moet gebruiken, maar ga je ook de achterliggende gedachten begrijpen. Het maakt niet uit hoeveel ervaring je hebt. We doen alles stap voor stap, waardoor je het snel genoeg oppikt als je nog een beginner bent.
Wil jij dit kunnen met Skylum Luminar?
Beter leren foto bewerken?
Weten waar je moet beginnen in welke situatie?
Niet steeds opnieuw het wil hoeven uitvinden?
Zelf een mooie eindfoto maken (in korte tijd)?
Weten welke voorinstellingen je goed kunt gebruiken?
Ga vandaag nog aan de slag met een fotobewerkingscursus!

Leer onbeperkt met Soofos Plus
- Toegang tot deze én alle andere online cursussen
- Blijf jezelf ontwikkelen en leer nieuwe vaardigheden
- Leer onbeperkt vanaf €8,25 p/m

Over de Instructeur

Peter van Veen
Bekijk meer cursussen van Peter van Veen →
Cursusoverzicht
1. Snelle start | |||
1.1 – Snelle start | PROEFLES | 00:09:30 | |
1.2 – Filter en Tools | 00:09:00 | ||
1.3 – Filters en Maskers | 00:09:00 | ||
1.4 – Workspaces | 00:06:00 | ||
1.5 – LUTS en Maskers | 00:07:30 | ||
1.6 – Presets | 00:08:30 | ||
2. Basiskennis | |||
2.1 – De User Interface | 00:05:30 | ||
2.2 – Luminar als Plugin | 00:02:00 | ||
2.3 – Foto openen | 00:01:00 | ||
2.4 – De Menubalk | 00:06:30 | ||
3. Workflows | |||
3.1 – Zonsondergang Merwede | 00:09:30 |
Goed uitgelegd, nu zelf aan de slag om mooie bewerkingen met Luminar te gaan maken
helder
een duidelijke en glasheldere uitleg
Een zeer beperkte cursus. Ik had meer verdieping verwacht.
zie hieronder
Goede uitleg van de cursus maar het is wel even oefenen om alles goed onder de knie te krijgen.
Verders een goede cursus voor beginners in fotografie,zoals ik
Rinus Claassen
Luminar 2018
Kleine beperkte cursus, maar met voldoende duidelijke uitleg en voorbeelden om aan de slag te gaan met Luminar 2018
Aanbevolen
Deze cursus is zeer geschikt om in korte tijd het programma beter te leren kennen. Zeker de laatste les geeft een goed beeld van de mogelijkheden.
Graag wat meer voorbeelden. Zeker over “blending” en “overlay”
anderzijds een goeie cursus.